365 Kredi

Yapı Kredi taşıt Kredisi 48 vade ile 50.000 tl kredi

Yapı Kredi taşıt Kredisi 48 vade ile 50.000 tl kredi

Zorunlu trafik ücretlerine bağlı olarak toplu taşıma araçlarında zaman kaybetmekten yorulan, acil durumlar da taksiye para vermekten sıkılan kişiler birikim yapamadıklarından ya da gerekli paraları olmadığından çareyi taşıt kredisine başvuru yapmakta buldu. Ülkemiz de özel, kamu ve katılım bankalarının birçoğu taşıt kredisi vermektedir. Yapı Kredi Bankası taşıt kredisinde maksimum 48 ay vade uygulanmaktadır.

Yapı Kredi 48 Ay Vade Taşıt Kredisi Hesapla

İhtiyaç Kredisi
Konut Kredisi

Genel olarak tüm bankalarda da bu durum söz konusudur. Kredi faiz oranı ise banka tarafından % 1,35 olarak belirlenmiştir. 50 bin TL taşıt kredisini 48 ay vaad eve % 1,35 faiz oranı ile kullandığınız da aylık kredi taksit tutarınız 1,506 TL olur iken faiz oranları dahil toplam geri ödemeniz 75 bin 568 TL olacaktır. Banka kredi kapsamında kefil talep etmemektedir. Fakat alacağınız araç geri ödemeleriniz bitene kadar bankaya ipotekli kalacaktır. Eğer ödemelerinizi yapmazsanız banka icra kanalı ile aracı sizden alıp satabilme hakkında sahiptir.

50 bin TL tutarında taşıt kredisi kullanımında ödemeniz gereken masraf kalemi ise 250 TL’dir ve kredi kullanım rakamına göre masraf kaleminde farklılıklar söz konusu olmaktadır. Ayrıca belirtmemiz de fayda var ki kredi notunuzun düşük olmaması ve diğer bankalarla da olsa geçmiş dönemlerde kredi ve kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapmalısınız buna ek olarak da gelirinizin bulunması SSK ödemelerinizinde yatırılıyor olması gerekmektedir. Aksi durumlar da banka kredi talebinize olumsuz cevap verebilir.

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi başvurularınızı bankanın size en yakın şubesine giderek yapabilirsiniz. Şubeye gidecek kadar zamanı ve vakti olmayan kişiler ise Yapı kredi bankası resmi web adresi üzerinden kredi başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandığında banka sizden bazı belgeler talep edecektir. Banka müşteri hizmetlerini arayarak belgeleri öğrenebilir ve zaman kaybından da kendinizi kurtarabilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgi için de yine müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ