365 Kredi

Yapı Kredi Konut Kredisi 120 ay vade ile 90.000 tl kredi

Yapı Kredi Konut Kredisi 120 ay vade ile 90.000 tl kredi

Yapı Kredi bankası sunduğu kredi ve kredi kartı gibi hizmetlerine bağlı olarak en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır.  Kira sorunundan kurtulmak ya da yatırım amaçlı ile kişiler genel de konut kredilerinden yararlanmaktadır. Konut kredisi aylık taksitlerle ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca günümüz şartlarında hem kira ödemek hem de ev almak için birikim yapmak oldukça zor. Üstelik tam birikimim tamam ev alabilirim dediğiniz de konut fiyatına zam da gelebilir. Bunun garantisi yok. Sitemize ait bakabileceğiniz genel kredi hesaplama aracı.

Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz ve Vadeleri

Banka kredi kapsamında maksimum 120 ay vade sunmaktadır. Genel olarak da birçok bankada bu durum söz konusudur ve 120 ay vade uygulaması yapılmaktadır. Faiz oranı ise sabit değildir ve banka nezdinde farklılık gösterebilir. Yapı Kredi Bankası faiz oranı ise % 1,12 olarak belirlenmiştir. Birçok bankadan daha uygun faizleri barındırıyor. Faiz oranı düşük kredi daha uygun geri ödeme ve daha düşük aylık taksit ödemesi yapmanızı sağlamaktadır.

İhtiyaç Kredisi
Konut Kredisi

Yapı Kredi Örnek Konut Kredisi Hesapla İşlemi

Bankadan 90 bin TL kredyi 120 ay vade ve % 1,12 faiz oranı ile kullandığınız da aylık kredi taksit ödemeniz 1,367 TL olacaktır. Toplam faiz oranları birlikte de kredi geri ödemeniz 165 bin 200 TL olacaktır. Banka kredi kapsamında kefil talep etmemektedir. 90 bin TL kredinin masraf bedeli ise 1,130 TL’dir. Kredilendirme oranı da % 75 olarak karşımıza çıkmaktadır. Kredi kapsamında alacağınız ev geri ödemeleriniz bitene kadar bankaya ipotekli kalacaktır. Eğer ödemelerinizi yapmazsanız banka icra kanalı ile evinizi alıp borcunuza karşılık satabilir.

Yapı Kredi Bankası konut kredisi başvurularınızı bankanın size en yakın şubesinde giderek ya da şubeye gidecek kadar zamanınız yoksa resmi web adresi üzerinden yapabilirsiniz. Kredi notunuz düşük değil ise ve geçmiş dönem banka çalımalarınız da ödemelerinizi zamanında yaptıysanız, gelir sahibi iseniz banka kredinize olumlu cevap verecektir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ