365 Kredi

Yapı Kredi ile Yurtdışı Alışverişlerinize 3 Taksit

Yapı Kredi ile Yurtdışı Alışverişlerinize 3 Taksit

Kredi kartının yurt içinde kullanımı kadar yurt dışında da kullanımı oldukça önemlidir. Özellikle sıklıkla seyahat eden kişiler için kredi kartında bu özelliğin yüklü olması büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Yapı Kredi Bankası kredi kartınızı da yurt dışında kullanabilirsiniz. Hatta Yapı Kredi Türkiye’nin dışında yurt dışında yapacağınız alışverişlerde de özel kampanyalar uygulamaktadır. Bu sayede bütün istediğiniz ürünleri farklı sitelerden de alabilirsiniz. Ödemelerinizde yer alan işlemler sayesinde gerekli olan bütün aşamanızı hızlı bir şekilde kullanmak da mümkün olmaktadır.

Yurt dışında ve Duty Free olarak kullanılan yerlerde Yapı Kredi ile birlikte internet üzerinden veya direkt olarak alışveriş yapabilirsiniz. Bu işlemlerde yer alacak olan ürünler sayesinde  3 taksit imkanları ile çeşitli ürünler alabilirsiniz. Yurt Dışı ve Duty Free imkanlarından yararlanabilmek için sahip olduğunuz ticari kartlar hariç tüm kredi kartlarınız ile birlikte YTAKSİT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 4454’e mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Ödemelerinizin hızlı bir şekilde yapılabilmesi için gerekli aşamalarda yer alan ödemelerinizi kullanabilir ve en iyi ürünleri Yapı Kredi ile alabilirsiniz. Yapı Kredi sayesinde bütün kredi ürünlerin yer alan ödemelerde en güvenli işlemler yapılır. Güvenlik işlemleri sayesinde bütün kredi kartlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.Ayrıca yurt dışında VISA ve MasterCard logosu olan yerler de kredi kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik seyahatinizin öncesinde kredi kartınızı yurt dışı işlemlere açtırma zorunluluğu olmadan.

Belirttiğimiz ve özelliklerini sıraladığımız kampanya süre ile sınırlıdır bu nedenle verilen tarih aralığına dikkat etmelisiniz. Eğer sizin hala Yapı kredi Bankası kredi kartınız yok ise ve avantajlı bu dünya ile tanımadıysanız bankanın size en yakın şubesine giderek ya da resmi web adreslerinden kredi kartı başvuru formunu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı başvuru sonucunuz aynı gün içerisinde sizinle paylaşılacaktır. Daha fazla bilgi için bankanın müşteri hizmetlerini arayabilir, Telefon bankacılığından faydalanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ