365 Kredi

Türkiyedeki Ekonomi ve Finans Dergileri

Türkiyedeki Ekonomi ve Finans Dergileri

Ekonomi haberlerini takip etmeyi sevenler ya da yatırımlarına yön vermeden önce bu dergilerden faydalanan kişilerin sayısı bir hayli fazla. Yatırım yapmak tahmin edildiği kadar kolay bir kavram ya da işlem değil. Değer yatırım yapmadan önce araştırmaz ya da bu alanda uzman kişilerin yorumları genel olarak hangi alanda birleşmiş dikkat etmezseniz maddi kazanç için girdiğiniz bu yolda maddi kayıplar ile karşı karıya kalabilirsiniz. Dergiler genel de aylık olarak satışa sunulmaktadır.

Capital Dergisi alarak gerek piyasalar gerek ise iş dünyası hakkında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.  EkonomiZE de aynı şekilde yatırımcılara rehber niteliği taşıyan ekonomi dergilerinden birisidir bu dergilerin yanı sıra Girişimci, Revizyon, FT Ekonomi, Kobi Life, Kobi Efor, Platin, Paradoks, Yatırımlar dergilerini sizlere örnek olarak sunabiliriz. Bunlara ek olarak ForBes, ForTune de en çok satış yapan ekonomi dergileri arasında yer almaya başladı.

Sizde ekonomi haberleri takip etmek istiyorsanız, ekonomide değişen neler var öğrenmek istiyorsanız sıraladığımız dergilerden herhangi birini satın alarak okumaya başlayabilirsiniz. Ayrıca üst metinde de belirttiğimiz gibi yatırım yapmadan önce ekonomi haberlerini okumanın size getirileri olacaktır. Özellikle dergiler de herkes tarafından tanına ve yorumları oldukça önemli olan yazarlar da yer almaktadır. Borsa, döviz, petrol, gayrimenkul gibi yatırım denilince aklınıza ne kadar etmen geliyorsa hepsi dergi içeriklerinde yer almaktadır.

Türkiye’de ki Ekonomi ve Finans Dergilerine de bayiler aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz aylık abonelik işlemlerini tamamlayarak her ay belirli günlerde derginizin adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz Örnek verdiğimiz dergiler genel de aylık olarak okuyucuya sunulmaktadır, ama bunun yanı sıra haftalık yayın yapan ekonomi dergileri de yok değil.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ